Регіональні сайти Люстрації 2.0

Президенту подадуть закон про люстрацію

фото: Global Panorama
фото: Global Panorama

Найближчої п’ятниці на розгляд Президента України буде подано новий проект закону про люстрацію, який передбачає оновлення чиновницького складу у всіх вертикалях державної влади. Про це повідомив голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв на прес-конференції, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми вирішили у п’ятницю показати Президенту новий закон про люстрацію, ми пропонуємо проводити люстрацію не як звільнення окремих посадовців, ми пропонуємо кадрову революцію», – сказав Соболєв.

За його словами, документ передбачає «наново набрати суди, прокуратуру, спецслужбу, міліцію, міністерства та державні адміністрації через відкриті конкурси».

Він уточнив, що у проекті пропонується не допускати до кадрових конкурсів людей, які: раніше працювали у партійних та комсомольських органах колишнього СРСР; співробітників та агентів КДБ; покараних за корупцію та тих, хто не може пояснити походження свого майна і майна своїх найближчих родичів; керівників, які під час Майдану не написали заяви про звільнення за власними бажанням.

Соболєв запросив усіх охочих громадян прийти на процедуру передачі законопроекту і порекомендував «брати з собою цеглу, бо вона знадобиться».

Укрінформ

2 Responses to Президенту подадуть закон про люстрацію

  1. Vladimir Popovith коментує:
    12.06.2014 о 08:45

    Хотелось бы верить в реорганизацию милиции, прокуратуры и судей, а то эти ж…ба совсем обурели в Кировограде и Кировоградской области, граней своего безпредела совсем не видят!

  2. Vladimir Popovith коментує:
    12.06.2014 о 08:47

    А вот хит от Кировоградских прокуроров и судей Апеляционого суда: “ЖАЛУЙСЯ НЕБЕСНОЙ СОТНЕ, МОЖЕТ И УСЛЫШАТ..!”

Залишити відповідь

Top