Регіональні сайти Люстрації 2.0

Про що змовчав Порошенко під час інавгурації?

фото: World Economic Forum
фото: World Economic Forum

Президент України Петро Порошенко забув у своїй інавгураційній промові згадати про люстрацію судової та правоохоронної систем. Про це в ефірі каналу “112 Україна” заявив блогер і бізнесмен Карл Волох.

Зокрема, Волох зазначив, що в інавгураційній промові президента Порошенка не було ні слова про таку актуальну на сьогоднішній день тему як люстрація.

“Я просив би і мріяв би, щоб це там було. З усієї програми я не почув теми, яка особисто мене, як громадського активіста, цікавить найбільше. Я не почув слів про люстрацію правоохоронних органів, особливо судової системи, прокуратури”, – підкреслив експерт.

Водночас, на його переконання, якщо країна, про яку говорив президент, дійсно намагається рухатись в Європу, то без створення нормальної судової системи в Європі її ніхто не чекає.

Крім того, Волох зазначив, що сьогодні у нашої країни немає ніякого внутрішнього захисту.

“СБУ і міліція повністю корумповані, повністю знищені. Керівники відомств, коли тікали з України, вивезли все, що можна було вважати секретами”, – сказав блогер.

Він поцікавився, чому сьогодні не можна провести спецоперацію і схопити самопроголошеного мера Слов’янська.

“Тому що вся агентура СБУ відома сьогодні в Москві. І не факт, що ці дані сьогодні залишилися в Києві”, – пояснив Волох.

Gazeta.ua

Залишити відповідь

Top