Регіональні сайти Люстрації 2.0

Проект закону про люстрацію поки не отримав необхідної підтримки у Верховній Раді

Верховна рада

Лідер фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв заявив, що законопроект про люстрацію не отримав необхідної підтримки у лавах народних депутатів.

“Поки що ми не маємо необхідної кількості голосів. Позиція залишається незмінною, підтримують цей законопроект “Батьківщина”,”Свобода” і “УДАР”. Поки що ми не знайшли серед інших фракцій, груп і позафракційних (депутатів) підтримки”, – як передає Інтерфакс-Україна, заявив Соболєв в понеділок на брифінгу в Києві.

Крім того, у планах депутатів розглянути у вівторок цілий спектр законопроектів, які включають зміни в системі виборів. Так, “будуть внесені на голосування кілька законопроектів про вибори на пропорційній основі за відкритими списками”, – заявив Соболєв. Крім того, буде розглянуто питання про скорочення термінів та розміру фінансування виборчої кампанії, а також питання створення блоків.

Після розгляду цих питань, як передає “Українська правда”, Рада повинна зайнятися питаннями щодо судового переслідування членів туристичних організацій, створення служби фінансових розслідувань, децентралізації бюджету, а також розглянути п’ять антикорупційних законопроектів. У другому читанні буде розглянуто закон про прокуратуру, зокрема з нормами щодо повноважень воєнної прокуратури.

“Я не розумію, як можна прийняти це все за один день, ми це навряд чи зможемо і тому скоріше за все сесійний тиждень буде продовжений”, – сказав Соболєв.

Нагадаємо, що в “Батьківщині”, УДАРі і “Свободі” запевняють, що будуть голосувати за законопроект про люстрацію.

ТСН

Залишити відповідь

Top