Регіональні сайти Люстрації 2.0

Прокурора Стоянова таки звільнили

Стоянов Николай 2

Призначеного 30 березня на посаду начальника обласної прокуратури Миколу Стоянова відправили у відставку — в зв’язку з тим, що він не відповідає вимогам закону про люстрацію.

Як повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко, Петро Порошенко написав в. о. генпрокурора Юрія Севруку лист про нагальну необхідність звільнити Стоянова.

“Останнім часом громадськість звертає увагу на неналежне виконання в органах прокуратури вимог “Закону про очищення влади”. Ігнорування вимог закону органами, метою діяльності яких є захист прав і свобод людини, неприпустимо”, — написав президент.

А прокурор ГПУ Владислав Куценко в ході брифінгу зазначив, що Севрук прийняв рішення про звільнення Стоянова як на підставі звернення гаранта, так і у зв’язку з тим, що увечері в четвер, 14 квітня, завершилася люстраційна перевірка, яку прокурор Одещини не пройшов.

Сам Стоянов за два дні до цього на своїй сторінці в соцмережі написав, що “Майдан у прокуратурі — це смерть Закону”, а люстрацію ніяк не прокоментував.

За матеріалами “Сегодня”

Залишити відповідь

Top