Регіональні сайти Люстрації 2.0

Рада має скасувати програму, що дозволяє розкрадання держкоштів

Юрій Дерев'янко

Уряд має якомога швидше скасувати раніше прийняту програму, яка фактично заохочує розкрадання державних коштів на суму близько 3 млрд грн коштів, виділених країні згідно з Кіотським протоколом. Про це в понеділок, 23 червня, на прес-конференції заявив народний депутат (позафракційний) Юрій Дерев’янко, передає кореспондент НБН.

«Мені б не хотілося думати, що уряд причетний до всіх цих схем, хотілося б думати, що це деякі спритні залишки тієї старої системи, які ще не до кінця очищені. І те, що підсунули уряду узгодження цієї програми говорить тільки про те, що, маючи великий кредит довіри новообраних чиновників, радше ніхто глибоко в цьому не розбирався», – сказав пан Дерев’янко.

Він зазначив, що затверджена урядом 7 травня програма схвалена на 2014-2015 роки. «Після цього уряд переузгодив ще й іншу програму на меншу суму, розуміючи, що виникає суперечлива ситуація, але після цього ніхто не відреагував і міністерство (екології – НБН) не скасувало цю програму. У них є бажання ці гроші освоїти і тому я вважаю, що треба негайно зупиняти», – підкреслив депутат.

При цьому він висловив упевненість, що уряд буде з цим боротися.

«Я не маю жодних сумнівів, що уряд буде з цим боротися. Ми повинні негайно все це припиняти та публічно показувати, хто винен», – зазначив він.

Крім того, він уточнив, що «дуже хотів, щоб така люстрація сталася і ми через певний період часу дізналися, хто зі старої команди Януковича все це підштовхував і маніпулював і дуже б хотів, щоб новий уряд прийняв ті прозорі правила, за якими ніхто б не міг у майбутньому так поводитись».

Він також додав, що припинення неправильного фінансування даних програм може бути припинено протягом однієї хвилини, яка необхідна для прийняття урядом рішення про скасування фінансування даної програми.

За його словами, пошуком винних у прийнятті урядом таких документів повинна займатися Генеральна прокуратура.

Як повідомляв НБН, 23 червня народний депутат (позафракційний) Юрій Дерев’янко, заявив, що в Україні досі працюють створені в часи президентства Віктора Януковича фіктивні компанії, які займаються розкраданням коштів, виділених країні згідно з Кіотським протоколом.

НБН

Залишити відповідь

Top