Регіональні сайти Люстрації 2.0

Реформуванням МВС займеться 70 експертів з ЄС

МВС1

Реформуванням МВС вже займаються 40 радників з ЄС і ще 30 з’явиться в команді найближчим часом.

МВС планує залучити 70 експертів для проведення реформ і удосконалень у відомстві. Така інформація була отримана під час робочої наради “Питання політики євроінтеграції та надання технічної і фінансової допомоги в процесі реформування ОВС України”.

На заході були присутні заступники Міністра внутрішніх справ України, радники правоохоронного відомства та члени експертної ради з питань дотримання прав людини на чолі з Євгеном Захаровим. Були присутні й іноземні партнери МВС на чолі з Яном Томбінски.

Сторони розглянули основні напрямки політики євроінтеграції МВС та розглянули можливість застосування пілотного проекту в цьому напрямі в Хмельницькій та Львівській областях.

Заступник Міністра з питань євроінтеграції Тигран Авакян зазначив, що вже настав час переходити від демагогії і починати конкретну роботу. Він критично поставився до того, що з лютого місяця з питань реформування ОВС було проведено 150 зустрічей, але результатів реформ поки немає. Також він повідомив, що вже до 40 працюючих радників ЄС скоро приєднається ще 30 для прискорення процесу реформ у відомстві.

Не замовкають заяви про порушення Конституції у зв’язку з прийнятим законом “про люстрацію”, до того ж вони не відповідають принципу презумпції невинуватості. Про це заявив генеральний прокурор Віталій Ярема.

Zn.ua

Залишити відповідь

Top