Регіональні сайти Люстрації 2.0

РНБО планує дозволити служити люстрованим офіцерам та генералам

РНБО

Рада національної безпеки і оборони України хоче внести зміни в закон про люстрацію, які дозволять досвідченим офіцерам та генералам продовжувати військову службу. Планується, що це стане одним із кроків з посилення обороноздатності України.

Таке рішення було прийнято на екстреному засіданні Ради національної безпеки та оборони України.

Новину своїм читачам передає «Преса України».

«Рада національної безпеки і оборони України ініціювала пакет законодавчих змін щодо посилення обороноздатності держави, зокрема внесення змін до закону «Про очищення влади» в частині дозволу досвідченим офіцерам і генералам продовжувати військову службу», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора в результаті обстрілу району Маріуполя «Східний» з установок РСЗВ «Град» загинули 30 маріупольців, в тому числі й 2 дітей. Ще понад 90 жителів були поранені, серед них 9 дітей. В Україні оголошено жалобу за загиблими.

У зв’язку з терактом в Маріуполі пройшло екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони України. Крім того, РНБО виступила за обов’язкове застосування на території України міжнародних санкцій проти Росії. За словами Президента України Петра Порошенка, РНБО має намір схвалити заклик до США і Євросоюзу посилити санкції проти РФ.

Преса України

Залишити відповідь

Top