Регіональні сайти Люстрації 2.0

Руки депутатів не доходять до люстрації

Тетяна Козаченко

На сьогоднішній день парламент не зробив нічого для прийняття закону про люстрацію. Про це в четвер, 22 травня, на прес-конференції заявила адвокат, член робочої групи по підготовці проекту закону про люстрацію, яку очолює голова люстраційного комітету Єгор Соболєв, Тетяна Козаченко, передає кореспондент НБН.

«Парламент на сьогоднішній момент не робить нічого, щоб був прийнятий закон про люстрацію. Уявіть, що у вас є машина, і ця машина має досить пристойний зовнішній вигляд, але на цій машині ви не можете їздити, тому що вона постійно ламається, їсть непомірну кількість бензину і масла. Згідно з законодавчими актами фасад цієї машини відповідає тому, що має бути всередині, але механізм давно прогнив і користуватися ним не можна», – сказала пані Козаченко.

Вона також зазначила, що під «машиною» має на увазі нинішні органи державної влади, які сьогодні потребують очищення.

Крім цього, пані Козаченко додала, що для приведення у відповідність начинки даної машини з фасадом, «необхідно звільнити всіх, хто працює в судах, в прокуратурі, в міліції і набрати молодих людей і тих людей, які готові змінювати країну. Але ніхто не зацікавлений в люстрації, навіть часткової».

У той же час адвокат підкреслила, що «сьогодні, коли люди звертаються, просять одного – будь ласка, давайте заборонимо депутатам будь-яких рівнів, на певний період часу обиратися в державні органи, парламент, місцеві ради».

Незалежне Бюро Новин

Залишити відповідь

Top