Регіональні сайти Люстрації 2.0

СБУ хоче співпрацювати з громадськістю по люстрації правоохоронців

фото: Juanedc.com
фото: Juanedc.com

Служба безпеки України зацікавлена у співпраці з громадськими організаціями, які ведуть антикорупційну діяльність. Про це на Антикорупційному форумі повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко, передає кореспондент Укрінформу.

«Без участі громадськості боротьба з корупцією не може бути ефективною»,- наголосив глава СБУ.

За словами Наливайченка, в першу чергу СБУ чекає від суспільства на пропозиції щодо люстрації представників правоохоронних органів. Він також зазначив, що тепер жодне серйозне призначення не відбуватиметься без обговорення з громадськістю.

Керівник служби безпеки запропонував представникам неурядових організацій ставати радниками та входити до громадських рад, що утворюються при Управліннях СБУ.

В свою чергу представники громадських організацій, зауважували, що їм не потрібні посади та статуси, а головне відчувати зворотну реакцію на надану ними інформацію про зловживання посадових осіб.

Як повідомляє прес-служба СБУ, з ініціативи СБУ 3 липня ц.р. за круглим столом зібралися громадські діячі, представники неурядових організацій, засобів масової інформації, народні депутати, експерти та фахівці з питань антикорупційної політики.

«Ми вже викрили десятки рахунків колишніх високопосадовців, сотні і тисячі випадків корупції. Однак без вашої підтримки, досвіду й сміливості подолати це ганебне явище вкрай важко – тому ми розраховуємо на громадський контроль і водночас допомогу», – підкреслив голова СБУ.

Учасники форуму домовилися, що зустрічі недержавних організацій з керівництвом СБУ відбуватимуться щомісяця.

Координатором громадськість запропонувала бути Тетяні Чорновол – урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики.

«Корупція на кордоні» – такою визначено тему наступного форуму.

УкрІнформ

Залишити відповідь

Top