Регіональні сайти Люстрації 2.0

Сергій Бочковський затриманий на засіданні Кабміну за відкати

Бочковський

Главу Держслужби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського затримали правоохоронці на засіданні Кабінету міністрів.

Повідомляється, що він затриманий за зловживання і причетність до корупційних схем в ГСЧС, зокрема за закупівлю паливно-мастильних засобів за завищеними цінами.

“У рамках простої схеми держзакупівлі здійснювалися через приватну компанію. Вона перераховує нерезиденту України – офшорної компанії на Джерсі. Звідти – на іншу приватну кампанію приналежну Стоєцькому і Бочковському, після чого ці гроші діляться на карткові рахунки, відкриті в тому числі в банках Кіпру. Ось оригінали цих карток”, – сказав глава МВС Арсен Аваков

Затримання прокоментував і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. “Так буде з кожним, хто порушує закон і знущається над українською державою”, – заявив Яценюк.

Крім самого Бочковського, був також затриманий його заступник по службі Василь Стоєцький, його разом з главою ГСЧС вивели із залу.

Глава Госсужби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський та його заступник Василь Стоєцький були затримані на підставі запитів народних депутатів щодо наявності корупційних схем в ГСЧС, заявив представник міліції.

“У ході досудового розслідування встановлена злочинна схема, побудована керівництвом ГСЧС. Дана схема полягає в тому, що під час державних закупівель в порушення чинного законодавства закупівля паливно-мастильних матеріалів здійснювалася у ТОВ” Лукойл “,” Альянс “та інших підприємств за значно завищеними цінами “, – сказав він.

Подробности

Залишити відповідь

Top