Регіональні сайти Люстрації 2.0

Шокін відсторонив Баганця і ще ряд працівників ГПУ

Віктор Шокін

Генпрокурор Віктор Шокін відсторонив свого заступника Олексія Баганця та ряд інших працівників ГПУ від виконання обов’язків на час службового розслідування. Про це йдеться в повідомленні відомства.

Згідно з інформацією, наказом від 25 березня також відсторонений начальник Головного слідчого управління ГПУ Щербина, старший слідчий з особливо важливих справ п’ятого слідчого відділу з розслідування особливо важливих справ ГУ ГПУ Мороз, заступник начальника другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних виробництвах слідчих центрального апарату ГУ процесуального керівництва і нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та в кримінальних процесах слідчих органів ГПУ Ковтун.

Як відомо, 24 березня колишньому керівнику управління столичної прокуратури Віталію Баганця, синові Олексія Баганця, винесено підозра в здійсненні тиску на співробітників правоохоронних органів.

19 березня 2015 слідчий відділ прокуратури Києва за зверненням народних депутатів почав кримінальне провадження щодо колишнього начальника управління прокуратури Києва Віталія Баганця за фактом скоєння ним особливо тяжкого злочину.

Встановлено, що при сприяння Віталія Баганця на території Києва нелегально працювало близько сотні гральних салонів і підпільних казино, зокрема, так звана мережа “БОС”.

Українська правда

Залишити відповідь

Top