Регіональні сайти Люстрації 2.0

Соболєв передав Тимошенко список депутатів, які проти «очищення влади»

Єгор Соболєв

Голова люстрационного комітету Єгор Соболєв передав Юлії Тимошенко список народних депутатів з фракції «Батьківщина», які не голосували за прийняття закону √4359а «Про очищення влади» (про люстрацію). Про це він заявив кореспонденту НБН.

«Потрібно бути дуже обережним у внутрішніх протестах. Звичайно, ми повинні добиватися звільнення держслужбовців, які зсередини підривають нашу незалежність, але ми не повинні влаштовувати тут Єгипет. Я думаю, що це головна мрія Володимира Путіна і його головна ставка», – сказав пан Соболєв.

«У наших руках змусити депутатів голосувати. Якщо під час другого читання потрібно буде запалити трошки шин, значить запалимо. Але найголовніший страх депутата – не бути обраним. Тому треба не шинами лякати, а тим, що його виборці за нього не проголосують, а його партійний вождь не обере його у свій список», – сказав голова люстраційного комітету.

Він також зазначив, що вже передав Юлії Тимошенко прізвища всіх депутатів від «Батьківщини», які не голосували за законопроект √4359а у першому читанні.

Нагадаємо, 14 серпня народні депутати прийняли у першому читанні проект закону √4359а «Про очищення влади» (про люстрацію). За таке рішення проголосували 252 народних депутата.

NBN

Залишити відповідь

Top