Регіональні сайти Люстрації 2.0

Соболєв розповів, як треба люструвати чиновників

Єгор Соболєв

Громадський люстраційний комітет наполягає на ухваленні законопроекту про очищення влади, який дозволить перевірити суддів і правоохоронців.Про це заявив член Ради партії “ВОЛЯ”, голова Громадського люстраційного комітету Єгор Соболєв на брифінгу, передає кореспондент Укрінформу.

“Ідеї прописані у цьому законі давно єднають нас усіх. Ми пропонуємо перевірити усіх суддів, правоохоронців, усіх без виключення посадовців”, – сказав він.

За словами Соболєва, згідно з законопроектом, пропонується забрати з влади п’ять категорій людей: керівників комуністичних і комсомольських організацій періоду Радянського Союзу; осіб, пов’язаних із КДБ; усіх посадовців, які обіймали керівні посади до Майдану і досі не написали заяву про звільнення; людей, які підтримують зазіхання на територіальну цілісність України.

“П’ята ідея закону для суддів, прокурорів чи офіцерів міліції – спроможність пояснити майно своє та своїх близьких людей. Усіх людей, які не зможуть пояснити своє майно, ми пропонуємо законом про очищення влади із влади прибрати”, – наголосив Соболєв.

При цьому він запевнив, що всі учасники колишньої парламентської коаліції готові віддати голоси за законопроект про люстрацію.

Учасники також анонсували мітинг у столиці на підтримку люстраційного законопроекту на 9 серпня.

Нагадаємо, наразі у ВР зареєстровано чотири законопроекти про проведення люстрації в Україні.

Укрінформ

Залишити відповідь

Top