Регіональні сайти Люстрації 2.0

Соболєв віщує суд Лінча людям у мантіях

Єгор Соболєв

Соболєв прогнозує оновлення судів Глава Люстраційного комітету України Єгор Соболєв прогнозує, що судова тяганина довкола закону про люстрацію може спричинити «суди Лінча».

Про це Соболєв написав у соцмережі, коментуючи звернення Верховного суду України до Конституційного суду щодо роз’яснення закону про люстрацію.

«Вже другий орган влади звернувся до Конституційного суду з проханням оцінити наш закон “Про очищення влади”. Як до цього ставитися?

1. Це дуже символічно. Першою до КС пішла Служба зовнішньої розвідки – центр аналітичного супроводження терору Євромайдану. Фактично служба тоді стала філіалом ФСБ, і не випадково її тодішній голова утік до Росії. І тепер вони просять роз`яснень чи їм очищуватися.

Сьогодні подання до Конституційного суду вирішив зробити Верховний суд. Хоча, до їхньої честі, 19 суддів голосували проти. Але в цілому судова влада знову показала, що не готова і не здатна до самоочищення.

2. Їм же ж гірше. Я сьогодні сказав суддям Верховного суду: “Буде або суд Лінча, або суд. Суспільство вже не зупиниш”.

3. На цьому і домовляємося. Суди в Україні будуть набрані наново. Чим більший спротив вони чинитимуть, тим радикальніше буде очищення», – вважає Соболєв.

Fakty.ictv.ua

Залишити відповідь

Top