Регіональні сайти Люстрації 2.0

Соболєва викликали до ГПУ

Єгор Соболєв

Народний депутат України, заступник голови фракції “Об’єднання” Самопоміч “Єгор Соболєв отримав третю повістку до ГПУ з початку осені поточного року. Про це Соболєв повідомив у Facebook.

Його викликають у справі про тиск на Конституційний суд під час його спроби скасувати закон” Про очищення влади “.

“Завтра знову йду на допит до Генпрокуратури. Це вже третій допит, на який мене викликають слідчі ГПУ за цю осінь. По трьох різних справах. На цей раз мова йде про справу щодо тиску на Конституційний суд під час його спроби скасувати закон “Про очищення влади”, – написав Соболєв.

“Так-так, Ви все правильно розумієте. ГПУ другий рік не може розслідувати справу про участь суддів Конституційного суду в узурпації влади Віктором Януковичем. На питання – “що там розслідувати?” (Є ж рішення КС 2010-2013 років, є підписи під цим рішенням, автори цих підписів далі носять мантії суддів Конституційного суду на чолі з головою суду Бауліним) – виразної відповіді у Віктора Шокіна досі немає. А ось нами з Леонідом Емцом, Павлом Петренко і Karl Volokh ГПУ зайнялося актівненько. За те, що вдруге виступили проти скасування люстрації, про що мріє Опоблок на чолі з Сергієм Льовочкіним”, – зазначив нардеп.

“Я то схожу на допит. Зрештою, як парламентарій я повинен показувати приклад законослухняного громадянина”, – резюмував Соболєв.

Джерело

Залишити відповідь

Top