Регіональні сайти Люстрації 2.0

Сьогодні в Києві вимагали ухвалити закон про люстрацію

Медвідь і Соболєв

Сьогодні громадські активісти пікетували Адміністрацію Президента України, вимагаючи  ухвалити закон про люстрацію. Серед учасників пікету був і голова центрального Люстраційного комітету Єгор Соболєв.

Активісти принесли з собою цеглу та виклали з неї перед АП слово «Люстрація». Цегла символізувала те, що систему державного управління фактично треба будувати заново. Також учасники акції передали в офіс Глави держави проект закону, який передбачає очищення влади від корумпованих чиновників.

– На сьогодні підготовлено непоганий законопроект, і зараз постане питання взаємодії між громадськістю та Президентом. Наскільки сама влада, в першу чергу, захоче ухвалення та реалізації закону, який передбачає люстрацію, – зазначив один з учасників пікету під АП, голова правозахисного руху «Взаємодопомога» та один з ініціаторів громадського проекту «Люстрація Кіровоградщина» Віктор Медвідь. – Президенту відведено термін для розгляду запропонованого закону — три тижні, — після чого він має внести його на розгляд парламенту. Завдання громадськості — зібратися біля стін Верховної Ради та закликати депутатів ухвалити цей закон, щоб влада нарешті почала очищуватися від корупційних чиновників. Якщо ж Президент не внесе запропонований закон до парламенту, то наступний мітинг знову збереться біля будівлі його Адміністрації, тільки в значно більшій кількості. На нього з’їдуться представники всіх регіонів України.

Зазначимо, що 26 червня в Кіровограді о 14.00 (ІАЦ «Перевесло», вул. Острівська 2, корп.2, кімн.8) відбудеться презентація громадської ініціативи «Люстрація Кіровоградщини» – сучасного механізму контролю над органами державної влади.

Участь в заході візьмуть керівники області, громадські діячі, представники парламенту, ЗМІ. Очікується приїзд також представника центрального Люстраційного комітету, гостей з інших областей.

Фотозвіт

Залишити відповідь

Top