Регіональні сайти Люстрації 2.0

Сьогодні в ЦВК розпочинається люстрація

ЦВК

В ЦВК з 1 грудня розпочнеться перевірка членів комісії та персоналу на предмет відповідності закону про очищення влади (про люстрацію).

Відповідне розпорядження “Про проведення перевірки відповідно до Закону” Про очищення влади “підписав голова Центральної виборчої комісії України Михайло Охендовський, повідомляє сайт ЦВК.

Згідно з документом, перевірка щодо членів Центральної виборчої комісії проходитиме з 1 грудня цього до 28 лютого наступного року. Крім того, з 1 березня по 31 травня 2015 року перевірятимуть керівників Секретаріату Центральної виборчої комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців, начальників управлінь, завідуючих самостійних відділів, секретаріат ЦВК та служби розпорядника Державного реєстру виборців а також всіх їхніх заступників.

Але й на цьому ще не все. На період з 1 червня по 30 вересня заплановані перевірки по завідувачам відділів у складі управлінь, завідувачам секторами, головним консультантам, головним фахівцям, провідним фахівцям Секретаріату Центральної виборчої комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців та працівникам патронатної служби Центральної виборчої комісії.

Укрінформ

Залишити відповідь

Top