Регіональні сайти Люстрації 2.0

Сорос: головне завдання для України – призначення нових посадовців, а не люстрація старих

Сорос

Призначення нових посадових осіб є більш пріоритетним завданням для української влади, ніж люстрація старих.

Таку думку висловив американський мільярдер Джордж Сорос в інтерв’ю “Українській правді”. “Існує непереборний запит громадськості – позбутися корумпованих чиновників, але люстрація не може бути єдиним методом. Перед тим, як позбутися корупціонерів, необхідно створити нову ефективну і чесну бюрократію і судову систему”, – зазначив Джордж Сорос.

На думку мільярдера, нові чиновники повинні бути досить кваліфікованими і отримувати хорошу зарплату. “Тому призначення нових посадових осіб є більш пріоритетним завданням, ніж люстрація старих”, -вважає фінансист.

На думку Джорджа Сороса, Україні потрібно досягти правонаступництва: “Ви можете звільняти чиновників, коли у вас є нові, в якості тимчасової заміни, але ви повинні пам’ятати, що вони невинні, якщо їх вина не була доведена. В іншому випадку ви порушуєте їх права”.

“Така тимчасова заміна дозволить залучити кваліфікованих чиновників з хорошою зарплатою, потім повинна запрацювати нова судова система, і лише після цього необхідно починати судовий процес. Таким шляхом люстрація і призначення нових посадовців будуть об’єднані в правильній послідовності”, – сказав мільярдер.

Уніан

Залишити відповідь

Top