Регіональні сайти Люстрації 2.0

Сотник Парасюк сказав, що хоче займатися люстрацією в Раді

Верховна рада

Новообраний депутат, сотник Майдану Володимир Парасюк заявив, що його першою ініціативою у парламенті будуть правки до закону про очищення влади. Про це він розповів у коментарі кореспонденту Gazeta.ua

“Однією з моїх перших ініціатив будуть правки до закону про люстрацію. Це будуть правки щодо перевірки кандидатів в народні депутати, які реєструються в ЦВК. Тобто чи вони мають обиратися чи ні. Бо набридло обирати з поганих політиків менш поганих”, – сказав нардеп.

Парасюк назвав Закон “Про очищення влади” та антикорупційні закони недієвими: “Тому що немає інструментів виконання цих законів”.

Також нардеп розповів, що планує працювати в антикорупційному комітеті: “Якщо буде люстраційний комітет, то дуже б хотів у ньому попрацювати”.

Парасюк назвав перший робочий день у парламенті не пильним. “Це більш урочисте, показове засідання. Робота вже почнеться з вітворка. До того часу буде багато напрацьовано. Вирішимо, хто в який комітет йтиме. Хоча сьогоднішній день у Верховній Раді – результативний”, – сказав парламентар.

Також нардеп зазначив, що у Раді залишились кулуарні домовленості, проти яких боровся Майдан.

Gazeta.ua

Залишити відповідь

Top