Регіональні сайти Люстрації 2.0

Спроба “сміттєвої люстрації” закінчилася стріляниною

смітникова люстрація

Жителі Дніпропетровська намагалися “люструвати” депутатів Енергодарської міської ради Запорізької області.

Як повідомив заступник начальника Енергодарського міського відділу міліції Тарас Рященко, 24 грудня надійшло повідомлення чергового міської ради, що біля адмінбудівлі виконавчого комітету зібралися близько 20 осіб у камуфляжній формі і балаклавах.

Невідомі встановили перед входом в адмінбудинок сміттєві баки з портретами депутатів Енергодарської міської ради І.Морщавки (“Партія захисників Вітчизни”), І.Паламаря і А.Дубкова (“УКРОП”) і написами “Зрадник” і “Люстрація!”. Про свої наміри невідомі не повідомили.

Депутатам Паламарю та Дубкову, які прибули для участі в сесії міської ради, невідомі в камуфляжі намагалися перекрити доступ до входу в приміщення адмінбудівлі. У момент сутички Дубков вистрілив у повітря з мисливської зброї.

За інформацією заступника начальника міського відділу поліції, відомості про подію внесені до ЄРДР за ознаками ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Особистості частини протестувальників встановлені. Вони є жителями Дніпропетровська, деякі з них – учасники бойових дій в зоні АТО. В даний час ведеться слідство щодо з’ясування мотивів і цілей проведеної акції та причетних осіб.

Джерело

Залишити відповідь

Top