Регіональні сайти Люстрації 2.0

Судді масово протистоять люстрації

Фото: ssalonso
Фото: ssalonso

Директорка Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко зізналась, що протягом року жодного суддю так і не вдалося посади за ґрати, наводячи єдиний приклад, коли Департамент з питань люстрації оскаржує рішення про поновлення судді на посаді.

“Справа в тому, що є єдине рішення Вищої ради юстиції щодо люстрації, заборона до екс-голови Вищого господарського суду Віктора Татькова. Це фактично людина, яка побудувала і була на чолі тієї архітектури, піраміди корупційності питань в господарських судах. Це комерційні суди України. І Вища рада юстиції виконала закон і визнала те, що до нього застосовуються заборони. І навіть направила подання до Верховної Ради про звільнення. І Верховна Рада поставила на обговорення у порядок денний. Однак зняла це питання.

Тому що як всі майданівські судді, так і Татьков, до якого застосовуються люстраційні процедури, оскаржили подання на їх звільнення до Вищого адміністративного суду. І зараз Вищий адміністративний суд розглядає ці справи. І саме 16 травня буде наступне, можливо, остаточне засідання”, – розповіла Козаченко під час свого інтерв’ю для видання «Радіо Свобода».

Джерело

Залишити відповідь

Top