Регіональні сайти Люстрації 2.0

Суддя КС: двох чиновників Мін’юсту звільнили помилково

недовіра

Суддя Конституційного Суду Олександр Пасенюк вважає, що Кабінет Міністрів допустив помилку, звільнивши в порядку люстрації заступників міністра юстиції Інну Ємельянову і Руслана Рябошапку. Про це він сказав Українським Новинам.

“Треба карати (чиновників) індивідуально, точково, необхідна перевірка. Треба люстрацію не так проводити (як зараз), а то ми “разом з водою вихлюпнемо і дитину”, – вважає суддя КС.

Пасенюк зазначив, що Рябошапка та Ємельянова є його учнями і висококласними фахівцями.

“Їх звільнили, і там (в Мін’юсті) залишилося буквально кілька людей, які можуть писати закони, там дуже велика плинність кадрів…” – зазначив суддя КС.

Він прогнозує, що суди будуть відмовляти у відновленні звільненим у порядку люстрації чиновникам, тому оскарження відповідних рішень безперспективно.

Також Пасенюк повідомив, що Рябошапка вже поїхав до Страсбурга (Франція), для того щоб продовжити роботу в системі Європейського суду з прав людини.

Крім того, суддя КС наголосив, що Ємельянова і Рябошапка не мають ніякого відношення до злочинних дій режиму колишнього Президента Віктора Януковича.

Нагадаємо, 8 жовтня Кабмін звільнив заступників міністра юстиції Ємельянову і Рябошапку.

Українські новини

Залишити відповідь

Top