Регіональні сайти Люстрації 2.0

Суддя Мар’ян Кушнерик довів законність своїх статків

Кушнерик

Суді Львівського апеляційного адміністративного суду Мар’яну Кушнерику вдається доводити законність своїх статків. Служитель Феміди вже виграв суд першої інстанції у податківців, які звинувачували його в тому, що його спосіб життя не відповідає законним доходам.

Про це йдеться у сюжеті журналіста перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Наталії Пиртик.

Екс-заступник одіозного судді Зварича, а нині суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Мар’ян Кушнерик вперше в Україні успішно оскаржив свою люстрацію. Зокрема, служитель Феміди довів, що квартири та машини купував за гроші дружини. Натомість податкова інспекція, яка аналізувала його майно, оприлюднила висновок, де статки судді, які той добровільно задекларував, не відповідають його доходам.

«Суду не було надано жодних розрахунків у вигляді довідок, робочих розрахунків, аналізу і співвідношення задекларованого майна і його офіційних доходів», – розповів суддя Олександр Сасевич.

Крім того, зі слів Олександра Сасевича, шкалу обчислення доходів податківці взяли з 2003-го року, хоча позивач працював суддею із 1990-го. І не врахували доходів його дружини, яка працює приватним нотаріусом. Тож Кушнерику вдалось законно оскаржити висновок податківців.

«Податківці заздалегідь повинні були запитати цього суддю, чому з документами не все в порядку. Він у свою чергу мусів своєчасно принести документи. Він також про це не дбав і не пояснював», – вважає адвокат Олег Мицик.

Та податківці не забарилися і оскаржили рішення суду, яке було не на їхню користь. Тож вдруге справу про майно Кушнерика слухатимуть уже 27 липня. До речі, у тому ж суді, де він працює.

«Було б доцільніше, якби це робив інший суд – апеляційний адміністративний суд, бажано регіону. Тоді були б зняті всі питання щодо законності рішення», – переконана адвокат Ірина Бабій.

Тож чим закінчиться майнова люстрація Мар’яна Кушнерика, може стати відомо вже наступного понеділка.

ZIK

Залишити відповідь

Top