Регіональні сайти Люстрації 2.0

Терпець вривається: пікет з вимогою люстрації суддів

Фото: AFP
Фото: AFP

Українці вимагають люстрації суддів та дієвої реформи судової системи. Сьогодні жителі краю та представники з інших областей нашої держави прийшли з пікетом під стіни Рівненського обласного апеляційного та Рівненського міського судів.

Спалили під стінами суду солом’яне опудало, тим самим демонструючи своє ставлення до місцевої Феміди. Активісти стверджують, що не бачать дієвих результатів від законів про люстрацію та відновлення довіри до судів.

Анатолій Полюхович, підприємець, місцевий активіст:

– Не можна в судах добитись правди. Тому ми хочемо докорінно змінити судову гілку влади. Ця акція своєрідне розповсюдження нашого руху. Ми хочемо набрати таку силу, аби згуртувати людей, аби під Верховною Радою створити вимогу повністю поміняти судову систему.

На переконання Андрія з Чернівців, сьогодні в державі реформи діють формально, адже немає людей, які б змушували владу рахуватись з думкою громади.

Андрій, активіст із Чернівців:

– У вас в Рівному, як і в інших міста не вистачає таких як ваш земляк Олександр Музичко. Як би такі були, то люди б сюди так часто не приходили, влада б боялась. Зараз влада не боїться за ту безкарність і свавілля, що хоч і в менших масштабах, але вона робить.

Приїхав до Рівного і відомий у «справі Павлюченків» Дмитро Павлюченко. Свого часу, він втратив довіру до суду, коли його незаконно засудили до довічного ув’язнення і лише минулоріч Верховна Рада звільнила Дмитра та його сина, оголосивши їх політв’язнями. З того часу присвятив чоовік себе викриттю служителів Феміди.

Дмитро Павлюченко, активіст з Києва:

– Всі суди в Україні створені в незаконний спосіб. Вони оформлені на фізичних осіб і є приватними підприємствами, в тому числі і ваш апеляційний суд, який зареєстрований на голову суду.

Інформацію про те, що Рівненський обласний апеляційний суд є приватним підприємством, Дмитро Павлюченко отримав з витягу Єдииного державного реєстру фізичних осіб підприємців. Сьогодні він написав заяву у міліцію щодо неправомірних дій місцевих суддів та пообіцяв слідкувати за подальшим розвитком подій.

Сфера-ТВ

Залишити відповідь

Top