Регіональні сайти Люстрації 2.0

У Мінекології та МінАПК починається процес люстрації

Андрій Мохник

В Міністерстві екології та природних ресурсів та Міністерстві аграрної політики і продовольства буде проведена люстрація співробітників. Про це на прес-конференції 1 жовтня заявив міністр екології, свободівець Андрій Мохник, передає кореспондент НБН.

«У Міністерстві екології та природних ресурсів і, я знаю, що в Міністерстві аграрної політики і продовольства вже є відповідні розпорядження, щоб усіх без винятку, включно з міністрами, перевірити на відповідність тим критеріям, які є в законі про люстрацію і, власне, прийняти заходи, які полягають у тому, щоб тих керівників, яких звільняє Кабмін і призначає Кабмін, ми подамо подання на їх звільнення», – сказав пан Мохник.

Він також зазначив, що таке розпорядження стосується всіх без винятку.

«Ми бачимо певне бажання сьогодні цей закон відкласти в довгий ящик і бачимо, що Партія регіонів заявляє, що подасть подання до нелюстрованого Конституційного суду, який був підконтрольний Януковичу, і не виключені, можливо, якісь дії навколо цього закону, але «Свобода» готова це пройти», – підкреслив міністр.

Як повідомляв НБН, раніше міністр юстиції Павло Петренко написав заяву на проведення перевірки себе відповідно до закону «Про очищення влади».

НБН

Залишити відповідь

Top