Регіональні сайти Люстрації 2.0

У Міністерстві охорони здоров’я розпочалася люстрація

Квіташвілі

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі звільнив керівництво усіх департаментів міністерства. Про це він повідомив на брифінгу, передає “Інтерфакс — Україна”.

За його словами, вчора, 2 квітня, у відомстві почалася повна реорганізація, в рамках якої буде здійснено багато кадрових змін всередині відомства.

“Три департаменти міністерства перебувають у процесі реорганізації. Кілька людей самі написали заяву про звільнення за власним бажанням, інші будуть чекати завершення реорганізації, але в цей період вони не працюють”, — сказав міністр.

Квіташвілі уточнив, що заяви про звільнення написали чотири людини. За його словами, міністерство буде проводити співбесіду з претендентами на посади керівників департаментів.

“Процес буде відкритим. Ми повинні залучити нову команду”, — сказав він.

Крім того, в рамках реорганізації подала у відставку заступник міністра охорони здоров’я Альона Терещенко.

“Вчора за власним бажанням звільнилася заступник міністра Альона Терещенко, а також голова патронатної служби міністра”,— сказав Квіташвілі.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров’я скасували комісії з держзакупівель. За державну закупівлю ліків тепер відповідатимуть експертно-технічні групи.

24tv.ua

Залишити відповідь

Top