Регіональні сайти Люстрації 2.0

У Міноборони люстрували п’ятьох генералів і пропонують змінити закон

Міноборони

Міністерство оборони України звільнило п’ятьох генералів у рамках люстрації й готує поправки до закону для збереження особливо цінних кадрів.

Про це сьогодні повідомила прес-служба відомства. Зазначається, що міністр оборони Степан Полторак також ініціює звільнення ще двох генералів.

Однак, у Міноборони зазначають, що виконання вимог закону «Про очищення влади» «негативно впливає на виконання бойових завдань у зоні проведення АТО».

«Так, генерал-полковник Генадій Воробйов на сьогоднішній день є одним із найдосвідченіших і професійно підготовлених генералів ЗСУ, особисто керував проведенням АТО, однак, відповідно до закону, звільнений із посади», — йдеться в повідомленні.

Тому Міноборони пропонує внести зміни до закону про люстрацію, в частині, що дозволяє застосовувати норми цього закону лише до тих військових, участь яких у антиконституційних діях та інших правопорушеннях є доведеною. У відомстві вже опрацьовується проект внесення відповідних поправок до закону на найближчому засіданні новообраної Верховної Ради.

Ракурс

Залишити відповідь

Top