Регіональні сайти Люстрації 2.0

У Міносвіти розпочато люстраційний процес

МОН

У Міністерстві освіти і науки розпочинається перевірка працівників відомства, що передбачена Законом України “Про очищення влади”. Відповідний наказ підписав міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Зокрема, перевірку пройдуть керівники та працівники структурних підрозділів Міністерства освіти і науки, а також керівники державних підприємств, що належать до сфери управління МОН.

Керівникам структурних підрозділів МОН доручено ознайомити працівників підрозділів з зазначеним наказом.

Також наказом затверджено графік проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”, згідно з яким першими люстраційну перевірку пройдуть керівники структурних підрозділів МОН, зокрема, директори департаментів, начальники управлінь, начальники відділів, завідуючі секторів, а також керівники державних підприємств МОН. Працівники структурних підрозділів МОН проходитимуть перевірку, починаючи з червня поточного року.

Про початок проходження люстраційної перевірки кожною особою повідомлятиметься на сайті Міністерства освіти і науки, також публікуватимуться їх декларації.

Як відомо, закон “Про очищення влади”, що був прийнятий парламентом у вересні минулого року, передбачає заборону окремим фізичним особам обіймати певні посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Законом передбачено, що люстрація здійснюється з метою недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи, спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини.

Освіта

Залишити відповідь

Top