Регіональні сайти Люстрації 2.0

У Раді збирають підписи за відставку Яреми – ЗМІ

Ярема

Комітет з питань протидії та боротьби з корупцією почав збір підписів під постановою про висловлення недовіри генеральному прокурору України Віталію Яремі. Про це повідомив журналіст «Hromadske.TV» Антон Ємельянов, передає depo.ua.

Так, комітет пропонує визнати роботу генпрокурора незадовільною та відправити його у відставку.

За словами депутата Ігоря Луценка (ВО «Батьківщина»), у п’ятницю в залежності від змісту доповіді Яреми, ця постанова «буде чи не буде включено до порядку денного і проголосовано».

Роботу ГПУ також прокоментував нардеп Борислав Береза (позапартійний): «Радує, що проти більшості високопоставлених чиновників часів Януковича були нарешті відкриті кримінальні справи. Сумно від того, що ці справи були відкриті тільки 22-23 грудня 2014 року, після того, як ЄС прийняв рішення про зняття санкцій з Сім’ї, а не раніше».

За словами депутата Володимира Парасюка (позапартійний), минулого разу пана Ярему попередили і дали йому можливість показати всьому українському народу, що його відомство працює ефективно і оперативно. «Він цього не зробив, тому комітет висловив йому недовіру та ініціює його відставку», – зазначив депутат.

Як повідомляв depo.ua, генеральний прокурор України Віталій Ярема в п’ятницю, 16 січня 2015 року, виступить у Верховній Раді України під час години уряду.

depo.ua

Залишити відповідь

Top