Регіональні сайти Люстрації 2.0

У «Самопомочі» заявили, що закон про люстрацію саботується і Президентом України

Єгор Соболєв

Голова комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції, народний депутат від партії «Самопоміч» Єгор Соболєв в ефірі «Телеканалу новин” 24 “заявив, що піраміда корупції почала руйнуватися.

Соболєв зазначив, що позиція комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції наступна – будь-які звинувачення потрібно розслідувати прозоро.

Насправді, як він розповів, є величезна клептократична машина, яка була побудована ще до Януковича і яку заклав Кучма. І тільки зараз нова влада починає її руйнувати.

За його словами, з’явилися люди і в уряді, і в парламенті, які не використовують свої повноваження, щоб збагачуватися. І завдання суспільства зараз – навчитися відокремлювати “зерна від плевел» – карати тих, хто цього заслуговує і оберігати тих, хто бореться з корупцією.

«Наше завдання, з одного боку, дати інформацію, які зловживання покриті, а з іншого боку, проконтролювати велику кількість справ, які вже є в ГПУ, щоб вони їх не прикрили там», – сказав Соболєв.

Нардем зазначив, що Конституційний суд обирається на наступному тижні скасувати закон про люстрацію, який тотально саботується, починаючи з Президента України, і який призвів до відставок і звільнень півтисячі чиновників.

«Більше того, цей закон робить неможливим повернення тих корупціонерів, які прорвалися в парламент замість тюремної камери, але не можуть бути призначені на жодну посаду, той же Льовочкін і т.д», – розповів нардеп.

12 суддів з 17 в Конституційному суді, як він розповів, займають позицію Януковича.

Главком

Залишити відповідь

Top