Регіональні сайти Люстрації 2.0

У Вашингтоні вважають формування уряду в Україні гарним початком для реформ

Джозеф Байден

Обрання нового уряду в Україні поклало початок для проведення складних, утім вкрай необхідних сьогодні для країни реформ.

Таку оцінку висловив віце-президент США Джо Байден у офіційній заяві, оприлюдненій у вівторок ввечері, передає власний кореспондент Укрінформу.
“Український народ продемонстрував свій ясний вибір демократії, політичних та економічних реформ, а також самовизначення під час голосувань 26 жовтня на парламентських виборах”, – йдеться в документі.

При цьому віце-президент США підкреслив, що формування нового уряду в Україні “заклало фундамент для важкого, але необхідного процесу реалізації реформ та досягнення конкретних результатів”.

Він запевнив, що Сполучені Штати підтримуватимуть новий уряд України з метою стабілізації економіки, зміцнення демократичних інститутів і боротьби з корупцією.

“Ми також продовжуватимемо відстоювати суверенітет і територіальну цілісність України перед російською агресією та підтримуватимемо прагнення громадян України до безпечного, демократичного, процвітаючого, європейського майбутнього”, наголосив віце-президент США.

Укрінформ

Залишити відповідь

Top