Регіональні сайти Люстрації 2.0

“УДАР” піде на парламентські вибори з відкритими спискам – В.Кличко

УДАР

“УДАР” запустив процес перевиборів до Верховної Ради і братиме в них участь з відкритими списками, як і у 2012-му році. Про це в ефірі телеканалу TBi заявив лідер партії “УДАР”, Київський міський голова Віталій Кличко, передає УНН.

“УДАР” був тією партією, яка запустила процес дострокових виборів до парламенту, адже ми впевнені у тому, що у Верховній Раді повинна відбутися люстрація та зміна облич. Ті політики, які вже довгий час сидять у парламенті і відстоюють не інтереси людей, а окремих фінансових груп та фінансують терористів, мають піти“, — наголосив Кличко.

Лідер “УДАРу” нагадав, що згідно з соціологічними опитуваннями 80% українців вимагають дострокових виборів парламенту. “Ми маємо нового Президента, ми маємо нову міську раду у Києві, ми маємо нового мера столиці. І ми повинні отримати новий парламент. Наступним кроком мають стати дострокові вибори до місцевих рад”, — зазначив мер Києва.

Кличко пообіцяв, що вже найближчим часом політична партія “УДАР” оголосить, у якому форматі братиме участь у дострокових парламентських виборах. “Однак, очевидно, що суспільство чекає на об’єднання. Має закінчитися ситуація, коли політичні сили б’ються між собою та поливають одна одну брудом. Політики мають об’єднуватися заради України”, — відзначив лідер “УДАРу”.

Віталій Кличко також запевнив, що “УДАР” відкриє списки кандидатів у народні депутати, як вже робив це раніше. “УДАР” був єдиною партією, яка оприлюднив списки у 2012-му році, відкривши всі прізвища. Ми вимагаємо, щоб політика була прозорою. Ми вже проходили закриті списки багато разів, коли водії, масажисти та інші потрапляли до списків не за принципами відданості народу України, а за принципом лояльності до свого шефа. Цього ніколи не було і не буде в “УДАРі”, тому ми і називаємося Демократичним Альянсом”, — наголосив Віталій Кличко.

УНН

Залишити відповідь

Top