Регіональні сайти Люстрації 2.0

«УДАР» завтра вийде з коаліції, а регіонали туди ввійдуть – Богословська

парламент

Уже цього четверга, 24 липня, «УДАР» планує подати заяви про вихід з коаліції, але перевиборів до парламенту не буде, оскільки у Верховній Раді відбудеться переформатування більшості у форматі «Батьківщини», «Свободи» і регіоналів. Про це журналістам в кулуарах парламенту повідомила народний депутат України (позафракційна) Інна Богословська, відповідаючи на питання кореспондента НБН.
«Фракція «УДАРу» готується подати заяву про вихід з коаліції вже в цей четвер. Вчора до мене підходили кілька різних депутатів говорили, що ви не думайте, що якщо не буде цієї більшості, то не буде нової, ми зробимо нову і терміново знімемо цей уряд і призначимо інший», – заявила пані Богословська.

За її словами, підтвердженням цього є розклад роботи наступної сесії Верховної Ради. «У нас з’явився дуже показовий документ – це розклад роботи наступної сесії парламенту. Це означає, що Турчинов і компанія дають сигнал депутатам, що ніякого розпуску Ради не буде, що всі будуть працювати. Це цілком підтверджується міліцією навколо Ради», – сказала пані Богословська.

Вона також додала, що сьогодні під парламентом біля Маріїнського парку стоять більше п’яти автобусів з міліцією.

«Це означає, що в парламенті буде нова більшість, яку зараз намагається сформувати «Батьківщина», «Свобода» і регіонали – нинішні та колишні. Це фактично буде означати завершення революційного перевороту у Верховній Раді і це означає, що ми входимо у новий етап боротьби в середині країни», – підкреслила депутат.

Як повідомляв НБН, 21 липня народний депутат України (фракція «Батьківщина») Андрій Кожем’якін заявив, що у нього є інформація про плани більшості 24 липня розвалити коаліцію для того, щоб 26 серпня президент України Петро Порошенко зміг розпустити парламент.

НБН

Залишити відповідь

Top