Регіональні сайти Люстрації 2.0

В Апеляційному суді Києва відклали проведення люстрації

Фото: ssalonso
Фото: ssalonso

Голова Апеляційного суду м.Києва Антон Чернушенко розповів журналістам, чому в їхній установі відкладається проведення люстрації. За його твердженням, нетривале відстрочення процедури не суперечить нормам закону «Про очишення влади».

Як повідомили «ЗіБ» у прес-службі вказаного суду, його очільник провів брифінг для представників засобів масової інформації та громадськості. Основним питанням, яке обговорювали учасники зібрання, було розпорядження голови суду «Про внесення змін до розпорядження від 3.12.2014 «Про перевірку відомостей щодо застосування заборон, передбачених законом «Про очищення влади» від 18.12.2014. Документ стосувався відкладення перевірки відомостей щодо вжиття заборон, передбачених законом «Про очищення влади», відносно суддів апеляційної установи.

А.Чернушенко повідомив про причини та мотиви прийняття такого рішення, аргументувавши їх з позицій законодавства. Так, він запевнив, що розпорядження не ставить на меті скасування перевірки, а лише відстрочує її початок, що відповідає вимогам вищезгаданого закону. Крім пояснень голови суду, гості заходи отримали вичерпні відповіді й на інші запитання, що виносились на загальне обговорення.

Наприкінці брифінгу представники громадськості повідомили, що підготували текст колективного звернення з вимогами до керівництва апеляційного суду, котре, як запевнив А.Чернушенко, він розгляне у визначеному законом порядку.

Закон і бізнес

Залишити відповідь

Top