Регіональні сайти Люстрації 2.0

В Одесі начальник міліції втік від люстрації у відпустку

Одеса, люстрація

Одеські громадські вчора провели пікет під стінами управління внутрішньої безпеки МВС України в Одеській області на вулиці Буніна, 37. Близько 70 осіб зажадали негайно відсторонити начальника управління, підполковника міліції Ігоря Пустовіта від займаної посади, мовляв, підозрюють стража правопорядку у привласненні собі статусу учасника АТО і в причетності до ряду корупційних схем.

До будівлі міліції активісти навіть підкотили сміттєвий бак з метою провести “народну люстрацію” силовика, а для захисту управління від обурених активістів прибув автобус з правоохоронцями, який відразу заблокували учасники пікету. Домогтися свого людям так і не вдалося. А в міліції нам повідомили, що з сьогоднішнього дня Пустовіт пішов у відпустку.

Нагадаємо, прокуратура Одеської області відкрила кримінальне провадження відносно начальника Управління внутрішньої безпеки по ГУ МВС України в Одеській області, підполковника міліції Ігоря Пустовіта, який підозрюється в неправомірному отриманні статусу учасника АТО.

Наприкінці січня 2015 одеський “євромайдан” відправився штурмувати будівлю УВБ ГУ МВС України в Одеській області через те, що за їх інформацією начальник підрозділу Ігор Пустовіт є “липовим” учасником АТО і зробив цей статус для себе, щоб уникнути процедури люстрації.

Сегодня

Залишити відповідь

Top