Регіональні сайти Люстрації 2.0

В Одесі збирають базу кандидатів на люстрацію

фото: Уніан
фото: Уніан

Оперативний Штаб патріотичних сил Одещини починає активну роботу з очищення влади та правоохоронних органів від «спадщини старого антинародного режиму», повідомляє прес-служба об’єднання.

«На жаль, ми бачимо, що процес люстрації в середовищі чиновників і міліції практично не просувається. Більшість зрадників і корупціонерів продовжують залишатися при владі і займати ключові посади. Все це унеможливлює побудову Української держави, яка буде служити народу. Однак, Революція гідності навчила нас тому, що тільки ми самі здатні щось змінити і доля нашої країни в наших руках. Тому ми, активісти організацій Оперативного штабу, вважаємо своїм обов’язком включитися в процес вирішення кадрових питань в міліції та органах влади. Ми закликаємо всіх небайдужих одеситів і жителів області приєднатися до нашої роботи », – заявляють активісти.

Ми закликаємо всіх небайдужих одеситів і жителів області приєднатися до нашої роботи
Оперативний Штаб збирає інформацію про всіх одіозних чиновників, політиків, суддів, міліціонерів, прокурорів, які за всіма нормами повинні бути люструвати. Активісти ставлять перед собою задачу виявляти факти хабарництва, незаконного отримання майна, брехні, зловживання службовим становищем, закликів до порушення територіальної цілісності України і т.п. з боку публічних осіб.

«Ми пропонуємо Вам взяти участь у зборі цієї інформації і в формуванні списків кандидатів на люстрацію. Нас цікавить як прямі, так і непрямі свідчення антинародної діяльності чиновників, починаючи від прямого вимагання хабарів та публічної пропаганди сепаратизму, закінчуючи наявністю в них шикарних будинків, машин, яхт, вартість яких явно не відповідає офіційним доходам.Приєднуйтесь до нашої роботи! », – Закликають активісти Оперативного Штабу патріотичних сил.

Нагадаємо, раніше Оперативний Штаб домігся звільнення підполковника міліції Ігоря Пустовіта, сфальсифікував статус учасника АТО.

048

Залишити відповідь

Top