Регіональні сайти Люстрації 2.0

В парламенті не бажають узгоджувати законопроект про люстрацію – нардеп

Верховна рада

Всі фракції парламенту сьогодні продемонстрували небажання приймати законопроект про люстрацію. Про це після першого відкритого засідання робочої групи по доопрацюванню люстраційного законопроекту до другого читання сказав народний депутат Юрій Дерев’янко, передає УНН.

“Сьогодні на засіданні робочої групи були представники всіх груп та фракцій і ми бачили бажання деяких наших колег це питання затягнути. Це нас трошки напружує. Сьогодні всі задекларували, що готові підготувати такий законопроект, але не було бажання постатейно обговорити його. Основна пропозиція, яка пролунала – це провести ширше засідання з залученням громадськості. Але коли законопроект не хочуть приймати, то починаються створюватись конференції, робочі групи, на які запрошують експертів, щоб заговорити це питання і не дати можливість прийняти цей законопроект”, – наголосив нардеп.

Зазначимо, що наступне публічне обговорення законопроекту відбудеться 26 серпня у будівлі парламенту.

“У вівторок об 11 годині, 26 серпня, ми проведемо в залі засідань Верховної Ради України широке обговорення. Будемо рухатись по узгодженню кожної позиції. А поки такої роботи немає від кожної групи та фракції. Сподіваємося отримати всі правки та зауваження до вівторка”, – зазначив Ю.Дерев’янко.

УНН

Залишити відповідь

Top