Регіональні сайти Люстрації 2.0

В Україні почалася стратегічна реформа міліції

міліція

22 жовтня Кабінет міністрів України затвердив Концепцію і Стратегію реформування Міністерства внутрішніх справ. Про це, як передають «Коментарі», повідомила прес-служба МВС.

Крім того, Кабмін затвердив ще три нормативних акти, необхідних для початку реалізації положень Концепції.

Зокрема, уряд затвердив законопроект, який регулює питання про можливість ліквідації ряду підрозділів МВС: ГУБОЗ, транспортної та ветеринарної міліції і т.д.

Крім того, КМУ розглянув і затвердив проект постанови, яким встановлюється порядок ідентифікації працівників органів внутрішніх справ.

Також був затверджений проект розпорядження Кабміну щодо позбавлення підрозділів ДАІ функцій з надання адміністративних послуг, запровадження автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР) та надання патрульної служби міліції повноважень державтоінспекції з забезпечення безпеки дорожнього руху в населених пунктах. Крім того, цей нормативний акт визначає завдання для МВС з підготовки законодавчої бази для цього об´єднання в цілому по країні.

Після доопрацювання вищевказані нормативні акти будуть подані на підпис прем´єр-міністру України.

«Таким чином, в Україні розпочата стратегічна реформа міліції. Завдяки їй, замість карального органу буде створено сучасне європейське правоохоронне відомство», – повідомили в міністерстві.

Нагадаємо, 22 жовтня Президент України Петро Порошенко розпорядився звільнити генпрокурора та голови МВС.

18 жовтня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков презентував концепцію реформи міліції.

Крім того, Мінрегіон підготував законопроект «Про поліцію місцевого самоврядування».

Як повідомлялося, 16 жовтня Закон «Про очищення влади» (про люстрацію) набув чинності.

Коментарі

Залишити відповідь

Top