Регіональні сайти Люстрації 2.0

Від Київради чекають люстрації

Люстрація

Вранці під будівлею ЦВК, де сьогодні відбувалося засідання Київради, проходить мітинг членів партії «Воля» та представників Люстраційного комітету, які вимагають прозорої процедури призначення київських чиновників, а також проведення люстрації в органах місцевої влади, передається кореспондент НБН.

На думку учасників акції, яких зібралося близько 15 осіб, сьогодні на посадах є чимало чиновників, які свого часу всіляко перешкоджали перемозі Майдану і служили антинародному режиму колишнього президента України Віктора Януковича.

«Минулого тижня головою КМДА був призначений пан Кличко, обраний киянами мер, і ми сподіваємося, що в Києві будуть нові призначення голів адміністрацій, заступників районних адміністрацій, управлінь. Дуже багато людей, які служили минулій владі, перефарбувалися, але залишилися на своїх посадах. Попередник Кличкв Бондаренко не пішов на співпрацю з Люстраційним комітетом… Тому ми звертаємося до нового голови КМДА і передамо його відповідний лист з принципами необхідної люстрації і сподіваємося, що він піде на співпрацю з нами», – сказав кореспонденту НБН представник Люстраційного комітету Максим Маньковський.

Він також уточнив, що всі кандидатури на ту чи іншу посаду повинні бути представлені на сайті КМДА, їхні імена і автобіографія. Також на сайті КМДА повинні бути оприлюднені чіткі критерії, за якими пан Кличко планує призначати цих людей, а також в цьому процесі має бути задіяна громадськість.

«Це не мають бути якісь кулуарні домовленості і міжусобойчки, які були при панові Бондаренку, коли ми знаємо, що глав адміністрацій розділили за партійним принципом – одна адміністрація дісталася Волі, а інші були представниками БЮТу. Це повинен бути процес, узгоджений з громадськістю, все має бути відкрито», – підкреслив пан Маньковський.

НБН

Залишити відповідь

Top