Регіональні сайти Люстрації 2.0

Від Київради вимагатимуть виборів до райрад та люстрації чиновників

Люстрація

Столична влада має концентрувати більше уваги на проблемах місцевого самоврядування, водночас позбуваючись з КМДА чиновників часів Януковича з заплямованою корупційними схемами репутацією

Так вважають громадські активісти, які збираються пікетувати пленарне засідання Київської міської ради, вимагаючи відновлення районних рад у столиці та проведення люстрації, повідомляють «Коментарі».

Зокрема, у ГО «Муніципальна ліга Києва» вважають першочерговими завданнями для нинішньої столичної влади розвиток місцевого самоврядування та люстраційні процеси у столичних міській та районних адміністраціях.

«Удар по корупції, перший крок серед пріоритетів нової влади, неможливий без люстрації у системі управління містом чиновників «старого» корупційного зразка. Це важливо- вважає голова правління ГО «Муніципальна ліга Києва» Олександр Федоренко. – Так само, співпраця з громадою, розвиток самоврядування у столиці має бути одним з пріоритетів для влади. Влада має зрозуміти, що модернізація Інтернет-представництва Київської влади та служби 1551 не пришвидчать розвиток громадянського суспільства Сьогодні киянам необхідні процеси чесної політики по відношенню до них – відновлення інституту районних рад, ліквідація адміністрацій, утворення виконкомів.

За словами Федоренка, Київрада має займатися справжніми реформами у столиці, які б реально вплинули на рівень життя киян. Доказом таких реформ мають бути рішення про поновлення райрад та запровадженню суворої люстрації, які позитивно вплинуть на соціо-економічну ситуацію у місті (отримання послуг, соціальний та правовий захист, тощо) та знімуть кризове напруження.

«Розвиток демократичного громадянського суспільства не робиться виключно в он-лайн режимі: люстрація у Фейсбуці, комунікація через веб-сторінки. Сьогодні люстрація – це вимога суспільства до оновлення й змін, відновлення райрад – передумова повноцінного інституту самоврядування та децентралізації системи управління, запровадженої на державному рівні. Ми чекаємо від столичної влади дій у цьому напрямку» – заявляє голова ГО «Муніципальна ліга Києва».

Коментарі

Залишити відповідь

Top