Регіональні сайти Люстрації 2.0

Виключено трьох членів Вищої ради юстиції

Фото: ssalonso
Фото: ssalonso

Окружний адмінсуд Києва у п’ятницю, 23 травня 2014 року, визнав недійсним рішення квітневого з’їзду адвокатів, котрий обрав трьох нових членів Вищої Ради юстиції (ВРЮ) України – Олексія Резнікова, Павла Гречківського та Сергія Балаца, повідомляє 24 травня “Інтерфакс- Україна”.

Представник позивача – народного депутата Інни Богословської, заявив, що Резніков, Гречківський та Балац, які прийняли присягу членів ВРЮ, не мають права займати цю посаду, їх нібито обрали з істотними грубими порушеннями чинного законодавства України.

Пізніше суддя пішов у дорадчу кімнату, після чого до зали увірвалися молоді люди в масках і щитами й почали співати Гімн України. Спілкуватися з журналістами вони не захотіли, заявляючи, що вимагають люстрації суддів. Виходячи з ситуації, суддя оголосив перерву і пішов розглядати клопотання про припинення провадження.

Суд частково задовольнив позов Богословської – визнав недійсним з’їзд депутатів, який обрав трьох членів ВРЮ, і припинив їх повноваження.

Як повідомлялося раніше, співробітники спецпідрозділу “Грифон” під тиском майданівців залишили приміщення суду. Молодики застосували проти них сльозогінний газ.

NewsRu.ua

Залишити відповідь

Top