Регіональні сайти Люстрації 2.0

Волинському чиновнику допомогли звільнитися?

Іван Смоленг

Колишній керівник луцьких регіоналів, депутат міської ради Іван Смоленг написав заяву на звільнення з посади керівника обласної інспекції з захисту прав споживачів після записки від «Правого сектору».

«Хочу сказати, що я довго не йшов на такий крок, аж до того часу, поки на дверях робочого кабінету не з’явилася записка від «Правого сектору»: мовляв, якщо ви не залишите посаду, тоді вони за свої дії не відповідають. Тож спочатку пішов на лікарняний, а потім звільнив крісло. В принципі, пішов досить легко, бо за посаду не тримався», – розповів політик Волинській газеті.

Також Смоленг розповів про успіхи інспекції за час його керівництва.

«А якщо оцінювати результати роботи, скажу таке: за підсумками 2013-го волинська інспекція була на першому місці в Україні. Тож хочу наголосити, що нашим люстраторам, котрі навіть не мають закону про люстрацію, варто зважати на певні підсумки діяльності, навіть якщо керівники – представники попередньої так званої злочинної влади», – мовив він.

«Особливо варто прийти в колектив і почути думку людей, перш ніж приймати якісь рішення. Якщо є докази корупції, якісь проблеми, тоді й треба звільняти. Я так вважаю. Партійна приналежність не може бути ознакою нефаховості чи показником корупції. А нечистих на руку всюди вистачає, погодьтеся», – додав Смоленг.

ВолиньPost

Залишити відповідь

Top