Регіональні сайти Люстрації 2.0

Як голосував Сергій Кузьменко за законопроекти, що стосуються сфери ЖКГ та доріг?

Кузьменко Сергій

Попри недолугі спроби «відбілити» себе після голосування за «диктаторські» закони та намагання переконати громадськість Кіровоградщини у тому, що він помилився, Кузьменко забуває одне: факти – річ уперта. Його голосування у Верховній раді навіть після виходу із Партії регіонів говорять самі за себе. Переглянувши його діяльність у парламенті можна твердо сказати: занадто багато помилявся депутат Сергій Кузьменко, а точніше – більш, ніж 143 рази.

Газета «Взаємодопомога» поцікавилася, за які законопроекти голосував пан Кузьменко, а за які – не голосував. Кидаються у вічі перш за все ті закони, які Сергій Анатолійович проігнорував або не підтримав, тобто беруться до уваги голосування, на яких він був відсутній або не голосував.

У сфері житлово-комунального господарства та доріг Сергій Кузьменко не тільки не вирішив питання з будівництвом об’їзної дороги навколо Олександрії (про що писав у своїй програмі), а ще й не голосував за законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи державного управління у сфері дорожнього господарства (№2536а), яким передбачено передачу місцевих доріг на баланс обласних державних адміністрацій.

Чи варто говорити про те, що він і пальцем не поворухнув, щоб відремонтувати дороги свого округу, частину яких розбили вантажівки сільськогосподарських компаній його батька? А він це також обіцяв.

Розуміючи, під якою загрозою опинився паливно-енергетичний сектор перед початком опалювального сезону, депутат Сергій Кузьменко не проголосував за надважливий проект Закону про особливий період у паливно-енергетичному комплексі (№4117а), який, на щастя було все-таки прийнято.

Нагадаємо, Сергій Кузьменко двічі «випадково» голосував за «закони про диктатуру».

Залишити відповідь

Top