Регіональні сайти Люстрації 2.0

Янукович-молодший пояснив, чому не можна судити батька

Янукович молодший

Син колишнього президента Віктора Януковича навів свої аргументи проти закону, що дозволяє судити батька.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Ось і сталося чергове кричуще порушення елементарних прав і свобод в Україні – Порошенко з гордістю підписав Закон, що дозволяє судити чиновників заочно. Впевнений, що ні для кого не секрет, що цей Закон ухвалювався виключно під одну людину. І ніхто не збирався приховувати справжню мету цього «шедевра» законотворчості. Незважаючи на те, що щодо всіх випадків, передбачених для застосування даного «закону», просто відсутня достатня законна доказова база для звинувачень”, – написав Янукович.

“Крім того, всі з себе проєвропейські псевдопатріоти в Раді, і нелегітимно обраний президент, в даному випадку, просто наплювали на такий непорушний для європейського права принцип, як презумпція невинності. Хтось ще вірить про європейський вектор розвитку країни, як про те люто кричали посіпаки президента, а так само Яценюк і компанія?”, – пише Янукович.

“Подібні законодавчі пустушки приймаються тоді, коли більше нічим відвернути увагу народу, в їх випадку – «електорату»: бюджет порожній, війна програна, холоду на носі, та й вибори ось-ось. До аналогічних «псевдопатриотическим актів» я б відніс і закон про люстрацію. Цей шедевр – просто за межею здорового глузду!”, – йдеться в повідомленні.

“І оскільки зараз, я можу собі дозволити говорити більш відкрито і вільно, хотів би зазначити, що я – цілком за люстрацію! Тільки за професійною ознакою”, – пише янукович.

FAKTY.ictv.ua

One Response to Янукович-молодший пояснив, чому не можна судити батька

  1. Владимир Яснов коментує:
    23.10.2014 о 12:20

    Интересный заголовок. Из пальца?

Залишити відповідь

Top