Регіональні сайти Люстрації 2.0

Яценюк напрогнозував Україні ще один складний рік життя

Яценюк

Прем’єр наголосив, що наступний рік буде не легшим за 2014-й. Яценюк каже, що зробив усе, що міг, але наступний рік буде не менш складним. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що не дуже задоволений результатами 9 місяців своєї роботи, але вважає, що зробив усе можливе.

Про це він сказав на останньому засіданні чинного уряду, який повноважний до призначення нового Кабінету міністрів. За словами Яценюка, він не задоволений своєю роботою, але за наявних обставин робив усе можливе. “Чи зробили ми все, що могли зробити? Так. Все, що можна було зробити в цій ситуації, все, що можна було витягнути, все, що можна було вирішити, все було зроблено. І за це мені не соромно”, – заявив прем’єр.

“2014-й рік дуже складний. 2015-й рік буде не легшим. І це також треба чесно говорити людям. Я сподіваюся виключно на підтримку людей – на ту підтримку, яку ми мали протягом цього року. На ефективність нового уряду, на відповідальність нового парламенту, на взаємодію з новим президентом”, – констатував він.

“Іншого шляху, ніж уперед, у нас немає. Долаючи всі труднощі і перепони, в постійній боротьбі – як із зовнішнім агресором, ким є Росія, так і з внутрішнім, чим є корупція, безвідповідальність, неефективність”, – сказав Яценюк.

Як повідомлялося раніше, протягом року Україна отримала майже 9 мільярдів доларів допомоги. За словами Яценюка, цю суму країна отримала від міжнародних партнерів.

ТСН

Залишити відповідь

Top