Регіональні сайти Люстрації 2.0

Яценюк відвів на проведення люстрації два роки

Яценюк

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк сподівається, що люстрація в органах державної влади буде проведена протягом двох років.

“У Німеччині свого часу люстрація тривала більш як десять років, ми в Україні сподіваємося, затверджений план, протягом двох років очистити державну службу, суддівський корпус і органи прокуратури”, – сказав він в ефірі телеканалу 1+1 в неділю ввечері.

Яценюк також закликав правоохоронні органи доводити до кінця справи про корупцію в державних компаніях, зокрема в “Укрзалізниці”. Прем’єр зазначив, що жоден з чиновників державних компаній, які працювали при попередній владі і завдализбитки державі на десятки мільйонів гривень, не сів до в’язниці.

Глава уряду нагадав, що півтора місяці тому усунув від виконання обов’язків гендиректора “Укразалізниці” Бориса Остап’юка, і було розпочато розслідування про можливі зловживання в залізничному відомстві. Він подякував СБУ за роботу з даного питання, але наголосив на важливості того, щоб це розслідування було доведено до логічного завершення.

Відповідаючи на питання про те, чому даний чиновник був призначений на цю посаду, Яценюк сказав: “Цей колишній керівник “Укразалізниці” має дуже великий послужний список, він керував кількома регіональними залізницями, і там складається така певна кланова ситуація: когось візьмеш з боку – так кажуть, що він не фахівець, когось візьмеш з цього середовища – так він фахівець як красти гроші, саме тому країні потрібна люстрація, нові кадри й нові люди”.

Нагадаємо, 8 вересня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив перевірити фінансово-господарську діяльність Державної адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця). На час перевірки від обов’язків усунений гендиректор Укрзалізниці Борис Остап’юк.

16 жовтня співробітники Служби безпеки України провели обшук у двох установах Державної адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця).

Кореспондент

Залишити відповідь

Top