Регіональні сайти Люстрації 2.0

З 15 червня на Львівщині стартує люстрація

фото: Уніан
фото: Уніан

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка розпорядився провести перевірку працівників апарату ЛОДА, передбаченої Законом України «Про очищення влади», повідомляє Galnet із посиланням на розпорядження від 5 червня.

Перевірка стартує 15 червня.

О.Синютка розпорядився:

– Провести перевірку помічників заступників голови, головних спеціалістів, провідних спеціалістів та спеціалістів 1-ї категорії апарату Львівської обласної державної адміністрації, передбачену Законом, за списком згідно з додатком 1.

– Державним службовцям апарату обласної державної адміністрації, зазначеним у додатку 1 до цього розпорядження, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки (до 24 червня 2015 року) подати до відділу кадрової роботи та нагород апарату обласної державної адміністрації власноручно написану заяву про проведення перевірки, передбаченої Законом, за формою згідно з додатком 2 або заяву про застосування заборони, передбаченої Законом, за формою згідно з додатком 3.

– Головам районних державних адміністрацій та керівникам департаментів, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації забезпечити проведення перевірки відповідно до Закону та Плану у визначенні чинним законодавством терміни.

Залишити відповідь

Top