Регіональні сайти Люстрації 2.0

За «смітникову люстрацію» у «Львівтрансгазі» міліція відкрила кримінальне провадження

смітникова люстрація

У Франківському райвідділі міліції Львова 27 січня відкрили кримінальне провадження за хуліганство під час пікету активістів ГО «Платформа вільних людей», які кинули двох заступників підприємства «Львівтрансгаз» у сміттєвий бак.

«За фактом цієї події сьогодні внесені відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 296 ККУ (хуліганство)», – повідомили ZAXID.NET у прес-службі міського управління міліції Львова.

У середу, 28 січня, ГО «Платформа вільних людей» організовуватиме мітинг під головним управлінням міліції Львівщини для «захисту учасників «сміттєвої люстрації».

«Завтра 28 січня у середу о 12 год. закликаємо всіх патріотів та прихильників люстрації прийти до Львівської обласної мідіції на пл. Григоренка в центрі Львова для проведеної у «Львівтрансгазі». Приходьте з транспарантами «Я-люстрація». Влада 6 місяців ігнорувала протестні акції з вимогою люстрації газопромислових управлінь «Львівтрансгаз» та «Львівгазвидобування»», – йдеться у повідомленні, яке поширив голова «Платформи вільних людей» Любомир Пелех.

На заклики Пелеха уже відреагував начальник ГУ МВС України у Львівській області Дмитро Загарія, який заявив, що отримав звернення від майже 20 місцевих громадських організацій з проханням припинити діяльність ГО «Платформа вільних людей».

«Вважаю, що за такі дії потрібно відповідати по закону, оскільки вони вчинені групою осіб відносно конкретних посадовців проти яких ніяких звинувачень не існує…, – заявив Дмитро Загарія. – До ГУ МВС [у Львівській області] надійшло також звернення від майже 20 різних громадських об”єднань з проханням притягнути до відповідальності Пелеха та інших учасників вчорашніх хуліганських дій та припинити на Львівщині дії таких «платформ».

zaxid.net

Залишити відповідь

Top