Регіональні сайти Люстрації 2.0

Закон про люстрацію забороняє призначати на посади Хорошковського і Тігіпка – журналіст

Тігіпко Хорошковський

Журналіст Віктор Шлінчак вважає, що після підписання закону “Про очищення влади” президент не може призначати на державні посади представників минулої влади.

Про це журналіст написав у себе на сторінці в Facebook, передає Преса України.

“Порошенко підписав люстрацію. Де-факто, це означає, що ні Тігіпко, ні Хорошковський, ні Льовочкін не можуть претендувати на посади у виконавчій владі. Але це зовсім не означає, що туди вони не відправлять “своїх людей” у разі формування “широкої коаліції”. Кажуть, Ляшко вже прямо заявляє на зустрічах, що претендує бути прем’єр-міністром”, – переконаний Шлінчак.

Нагадаємо, раніше екс-губернатор Луганської області, кандидат у народні депутати Ірина Верігіна стверджує, що в даний час люстрація в Україні не проходить

Про це вона заявила під час свого інтерв’ю.

“Ми добре бачимо, як цей закон працює. Хто у нас губернатор Кіровоградської області? Людина, який голосував за закони 16 січня”, – заявив Верігіна.

“А колишній губернатор Кіровоградської області – Ніколаєнко – він зараз очолює державне агентство по відновленню Донбасу. Про яку люстрацію йде мова?” – зазначила екс-губернатор.

Вона так само додала, що всі говорять про люстрацію, всі вимагають люстрації, але вона не проходить.

Uapress.info

Залишити відповідь

Top