Регіональні сайти Люстрації 2.0

Засідання щодо доопрацювання закону про люстрацію заплановане на 1 вересня

Люстрація

Після засідання погоджувальної ради Верховної Ради України 1 вересня о 13:00 депутати у рамках робочої групи спробують остаточно доопрацювати текст закону про люстрацію до другого читання. Про це сказав керівник робочої групи, співавтор законопроекту Юрій Дерев’янко, передає УНН.

“Наступне засідання робочої групи відбудеться 1 вересня о 13:00, після засідання погоджувальної ради Верховної Ради. Ми до цього зможемо отримати та систематизувати всі правки. Тоді буде погоджена позиція груп, фракцій та співавторів законопроекту”, — повідомив Дерев’янко 26 серпня.

На його думку, сьогоднішнє засідання робочої групи, на якому громадські організації розкритикували текст закону, є “можливістю вислухати зауваження від громадськості”.

“На сьогоднішньому засіданні ми почули багато слушних зауважень від експертів та представників громадськості. Звісно, що закон не бездоганний. І якщо його захочуть завалити, то зможуть привести мільйон аргументів, щоб це робити. До 29 серпня будуть зведені пропозиції до другого читання цього закону. Усі депутати сьогодні і так декларують бажання проголосувати за закон”, — сказав Дерев’янко.

Нагадаємо, 14 серпня Верховна Рада ухвалила у першому читанні закон про очищення влади. За відповідне рішення проголосували 249 народних депутатів.

УНН

Залишити відповідь

Top